Cennik

Przeprowadzki to proces, w którym najważniejsze jest poznanie i zaplanowanie kolejnych prac. Oszacowanie czasu i skomplikowania danej usługi wyznacza jej koszt. Przed rozpoczęciem prac będziemy chcieli poznać ilość i rodzaj przewożonego mienia. Mając na uwadze bezpieczeństwo musimy dokładnie wiedzieć, co będziemy transportować. Na podstawie charakteru przewożonego mienia, specyfik punktu wyjściowego i docelowego dobierzemy optymalne auta. Znaczącą rolę odgrywa także odległość pomiędzy punktami przewozu. Specyfika budynków i mieszkań także znacznie wpływa na szybkość i złożoność prac. Na podstawie tych najważniejszych informacji oszacujemy przewidywany koszt  usługi z dokładnością do 20%. Szczegółowe prace i Państwa oczekiwania także będą mieć wpływ na ostateczny koszt usługi, dlatego bardzo indywidualnie dokonujemy wyceny.

Przykładowe stawki usługi transportowej naliczamy według kryterium:

  • Przejazd w trasie – od 1 zł / km (poza aglomeracją)
  • Pomoc typu bagażówka – 70 zł / h
  • Ciężarówka w ramach aglomeracji – ryczałt do uzgodnienia
  • Brygada do przeprowadzki – do uzgodnienia
  • Preferowany kontakt telefoniczny lub mailowy

Cennik – usługi porządkowe
Świadczymy kompleksowe usługi, dlatego poza przeprowadzkami mogą Państwo liczyć na naszą pomoc w pracach porządkowych: sprzątaniu biur i mieszkań, praniu dywanów, tapicerek, myciu okien, rolet i markiz czy koszeniu trawników. Zimą pomożemy w odśnieżaniu, ale nasi fachowcy są nieocenieni przy montażu banerów, reklam czy pracach malarskich.
Poniżej podajemy szacowany koszt poszczególnych usług. Po ustaleniu z Państwem warunków i zakresu usług określimy ostateczną stawkę. Tabela poniższa pozwala zorientować się z jakiego rzędu kosztami wiąże się wykonanie danej usługi.